• Свеж
Женски Панталони Голема Големина Висок Струк Широка Нога Права Нога Панталони

Женски Панталони Голема Големина Висок Струк Широка Нога Права Нога Панталони

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Големина : С Половината : 70-74см/27,56-29,13" Колк : 100см/39,37" Должина На Дното : 108см/42,52" Големина : М Половината : 74-78см/29,13-30,71" Колк : 105см/41,34" Должина На Дното : 109см/42,91" Големина : Л Половината : 78-82см/30,71-32,28" колк : 110см/43,31" должина на дното : 110см/43,31" големина : xl половината : 82-86см/32,28-33,86" колк : 115см/45,28" должина на дното : 111см/43,70" големина : ххл половината : 86-90см/33,86-35,43" колк : 120см/47,24" должина на дното : 112см/44,09" големина : хххл половината : 90-94см/35,43-37,01" колк : 125см/49,21" должина на дното : 113см/44,49" лабава,дише,удобна и убава.Оваа панталона ги одржува жените симпатични од глава до пети и ги подготвува жените да го земат денот. Од забава до дома, овој комплет нуди меко чувство и удобно вклопување. Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење.2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см).3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Корисно за пролет, лето,aut,улична облека и секојдневно носење, исто така може да носи дома или излегување, дневно /канцеларија/запознавање, работа,бизнис,танц, забава, одмор на плажа. Одлично за забава, Секојдневно, Плажа. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне