• Свеж
Хоксмл Лабави Панталони За Жени, Модни Женски Летни Лежерни Врвки За Врвки Џеб Со Еднобојни Шорцеви

Хоксмл Лабави Панталони За Жени, Модни Женски Летни Лежерни Врвки За Врвки Џеб Со Еднобојни Шорцеви

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Опис на производотматеријал : Овие панталони за жени, мека и удобна, дише и апсорбира пот, ткаенина погодна за кожата им дава на жените кои ги носат овие панталони удобно искуство.Пролетен И Летен Стил. Вашето Ново Лето Оди!Овие панталони ќе ви овозможат да имате симпатичен секојдневен моден изглед, облечен со какви било маици, блузи, блуза и така натаму ! Панталонот држи доволно за да спречи триење. Овие панталони се совршени за шетање. Не само совршен за одмор, туку и добар за секојдневниот живот.Совршени панталони! Доволно за да бидете слатки, млади и забавни, но не премногу долго. Лесно се совпаѓа со палта од разни материјали за да имате млад моден изглед.Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 61-72см/24.02-28.35 "Должина : 40см/15.75". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 66-77см/25.98-30.31 "Должина : 41см/16.14". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 71-82см/27.95-32.28 "Должина : 42см/16.54". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76-87см/29.92-34.25 "Должина : 43см/16.93". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 81-92см/31.89-36.22 "Должина : 44см/17.32". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 86-97см/33.86-38.19 "Должина : 45см/17.72". Големина : XXXXL Големина. : ХХХХ-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 91-102см/35.83-40.16 "Должина : 46см/18.11". Големина : ХХХХХХЛ Големина. : ХХХХХ-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 96-107см/37.80-42.13 "Должина : 47см/18.50" Повод : Пријателска За Кожата, Меката Ткаенина Нуди Мазна Изведба Со Ниско Триење, Направете Ги Овие Женски Шорцеви За Слободно Време Да одат На Отворено, Пешачење,Лежење, Трчање ,Џогери,Тренинг, Спиење и Одмор. Карактеристика : Овие Летни Панталони Се Специјално Дизајнирани за Модерни Жени Како Вас, и Ве Одржуваат Жешки Во Жешкото Лето. Сезона : Ова Се Слатки Женски Шорцеви за Пот За Пролет, Лето, Покажете Ги Вашите Совршени Нозе во Пар Женски Секојдневни Шорцеви. Мек Материјал : Женските Панталони Дишат И Апсорбираат Пот, Погодни За Кожата, Не-Деформирани, Еластични и Мазни и Удобни за Носење. Обезбедете Максимална Удобност и Заштита во Секоја Поза и Движење. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. Ве Молиме Слободно Контактирајте Не Доколку Имате Какви Било Проблеми. Ние Ќе Ви Обезбедиме Задоволително Решение Навреме.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне