• Свеж
Зимски Палта Јакни За Жени Дозвола Женски Мода Печатени Палто Долги Ракави Кардиган Лабава Обична Блуза Блузи Флеш Зема

Зимски Палта Јакни За Жени Дозвола Женски Мода Печатени Палто Долги Ракави Кардиган Лабава Обична Блуза Блузи Флеш Зема

DEN 1382.08

Од стока
Во продавницата

Женски Моден Печатен Капут Кардиган Со Долги Ракави Лабава Секојдневна Блуза Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Материјал : Полиестер,Спандекстил : Секојдневен,Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Палта : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90-110см/35.43-43.31 "Рамо : 42см/16.54" Ракав : 59см/23.23 "Должина : 80см/31.50". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96-116см/37.80-45.67 "Рамо : 43см/16.93" Ракав : 60см/23.62 "Должина : 81см/31.89". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102-122см/40.16-48.03 "Рамо : 44см/17.32" Ракав : 61см/24.02 "Должина : 82см/32.28". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108-128см/42.52-50.39 "Рамо : 45см/17.72" Ракав : 62см/24.41 "Должина : 83см/32.68". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114-134см/44.88-52.76" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 63см/24.80" Должина : 84см/33.07 " Зимски Палта Јакни За Жени Дозвола Женска Мода Печатени Палто Долги Ракави Кардиган Лабава Повик Блуза Блузи Флеш Зема. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Плус Големина Палта Јакни Дозвола под 25.00. Зимски Палта Јакни за Жени Дозвола под 2 20. Жените Палта Јакни Дозвола под 1 15.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне