• Свеж
Uorcsa Плус Големина Џеб Копчиња Популарен Одмор Лето Цветни Печатени Кратки Ракави Ревер Плажа Блузи Обични Менс Маица Црвена

Uorcsa Плус Големина Џеб Копчиња Популарен Одмор Лето Цветни Печатени Кратки Ракави Ревер Плажа Блузи Обични Менс Маица Црвена

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Uorcsa Плус Големина Џеб Копчиња Популарен Одмор Лето Цветни Печатени Краток Ракав Ревер Плажа Блуза Повик Менс Маица Redcomforty и разноврсна учтивост На Uorcsa. Оваа Машка Поплин Кошула е изработена во лесна ткаенина од памучна мешавина со голема еластичност за кога се движите наоколу. Оваа машка кошула со кратки ракави е совршена за денови без работа слоевит над графика. маичка или закопчана за убав изглед кога ќе се упатите во канцеларијата. Исклучиво на . Материјал : 97% Памук/3% Спандекс Нега : машина за перење Земја На Потекло : Увезено Вклопување : Класична Јака : Затворање на јака со копчиња : Ракави за затворање На Предното копче : Кратки Џебови : Отворен Џеб На градите Карактеристики : Лесен и удобен за носење; голема еластичност; издржлив и силен; отпорен на потење. Основни вредности на Uorcsa : Заштедете Пари И Сигурен Исполнете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Насоки Ткаенина Нега Инструкции Машина За Миење Ладно Одделно Нежен Циклус Само Не-Хлор Белило Ако Е Потребно Падне Сува Ниска Отстрани Веднаш Ладно Железо Ако Е Потребно. Машка Кошула Дополнителни Спецификации : Бои : Редизајн : Лето/Есенски Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Краток Ракав : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија : 1 ПАРЧИЊА Машки Врвови. Пребарување на клучни зборови : машки цветни фустан маица маица топката палка свети патти ден кошули за мажи машки фустан кошули џируши машки фустан кошула тенок фит пол откриваат кошули машка кошула останува машка слонова коска фустан кошула машка бела поло маица машки кошули графички софтбол маица шарени маици машка машка крем кошула поло дуксер жешка розова машка фустан кошула. Големина Табела : (Л )Големина : С - - - - Големина. : SmallUS : 4UK : 8EU : 34Bust : 40.16"Shoulder : 17.72"Sleeve : 7.87"Length : 31.10"Size : MSize. : MediumUS : 6UK : 10EU : 36Bust : 42.52"Shoulder : 18.50"Sleeve : 8.07"Length : 31.50"Size : LSize. : LargeUS : 8UK : 12EU : 38Bust : 44.88"Shoulder : 19.29"Sleeve : 8.27"Length : 31.89"Size : XLSize. : X-LargeUS : 10UK : 14EU : 40Bust : 48.03"Shoulder : 20.08"Sleeve : 8.46"Length : 32.28"Size : 2 XLSize. : 2 X-LargeUS : 12UK : 16EU : 42Bust : 51.18"Shoulder : 20.87"Sleeve : 8.66"Length : 32.68".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне