• Свеж
Градници За Жени Чипка Градник Трн Плус Големина Долна Облека Градник

Градници За Жени Чипка Градник Трн Плус Големина Долна Облека Градник

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Совет : ако сте навикнати да носите широка облека, ве молиме изберете две големини нагоре!КУП : 34С 34Д 34Е ЧАША : 75С 75Д 75Е ЧАША : 36С 36Е ЧАША : 80С 80Д 80Е ЧАША : 38С 38Е ЧАША : 85С 85Д 85Е ЧАША : 40С 40Е ЧАША : 90С 90Д 90Е ЧАША : 42С 42Е ЧАША : 95С 95Д 95Е ЧАША : 44С 44Д ЧАША : 100С 100Д ЖЕНИ СЕКСИ ЧИПКА ГРАДНИК ТРН ПЛУС ГОЛЕМИНА ДОЛНА ОБЛЕКА КАРАКТЕРИСТИКИ : МЕКА И ДИШЕ, УДОБНА ЗА НОСЕЊЕ. Удобна чаша, подобар ефект на собирање. Ве молиме купете според големината пред купувањето. Евангелието на спортската девојка, ви овозможува да бидете поудобни.Информации за производот : Сезони : Лето, пролет, aut,зима Пол : Женски,жени Повод : Секој ден, Плус Притисни Нагоре. Плус Големина. Бело. Без ракави. Здраво драги клиенти и пријатели, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, бидејќи големината на облеката Е Азиска големина, можете да изберете една големина поголема кога купувате облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне