• Свеж
Машка Лежерна Фланелна Карирана Кошула Без Ракави Памук Плус Големина Елек Бела И Црна 3XL

Машка Лежерна Фланелна Карирана Кошула Без Ракави Памук Плус Големина Елек Бела И Црна 3XL

DEN 463.84

Од стока
Во продавницата

Машки Обичен Фланелен Кариран Кошула Без Ракави Памук Плус Големина Елек.Нашите кошули со копчиња без ракави дизајнираат концизни и лесни модерни.Оваа модна кошула без ракави и индивидуален карактер и спортска функција.Кошулите се претходно измиени за да и дадат дополнителна мекост и уникатен изглед. Материјал : оваа ткаенина изработена од супер мек 100% памук кој е цврст и одржлив материјал за долготрајна употреба. Карактеристики : машка кошула без ракави,кошула со копчиња,два предни џебови на градите со дизајн на копчиња, погодни за носење ситници. Машката лежерна фланелна карирана кошула е претходно измиена за да и даде дополнителна мекост и уникатен изглед.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне