• Свеж
Стоунвеар Женски Чеви Тенк

Стоунвеар Женски Чеви Тенк

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Нашиот резервоар шеви е доволно мек, удобен и стилски што ќе сакате. носете го пред и после тренингот. Всушност, со опуштено вклопување и слатко. суптилно пругаста ткаенина, ќе сакате да ја носите цел викенд. Изграден за. вежби, ултра мек материјал за фитил се чувствува како памук и вкрстен. ремените и вградениот градник на полица ви даваат поддршка. 92% Полиестер, 8% Спандекс. Произведено во САД и Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Опуштено вклопување. Суптилно пругаста ткаенина. Ултра мек материјал за фитил. Вкрстените ремени и вградениот градник за полица ви даваат поддршка. Ткаенина 92% Полиестер, 8% Спандекс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне