• Свеж
Женски Ракав Исечени Кардигани Џемпери Јакни Отворени Предни Кратки Раменици За Фустани

Женски Ракав Исечени Кардигани Џемпери Јакни Отворени Предни Кратки Раменици За Фустани

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Женски 3/4 Ракав Отворен Преден Исечен Џемпер Од Кардиган за да го додадете тој дополнителен слој. направено од 80% Вискоза, 20% Најлон, Удобно И секојдневно, но елегантно и елегантно во исто време, погодно за секоја пригода, работа, коктел вечера, состанок или одмор . Совршен за кроп топ или отворен кардиган за облекување на кој било фустан, овој лесен џемпер е неопходен плакар околу летото, есента, зимата и пролетната сезона. Материјал : Изработена од 80% вискозни влакна и 20% најлон, ткаенината е мека и удобна, лесна и еластична. Карактеристики : Краток стил, 3/4 ракави, преден отворен плакет, ребрести ракави и полите, мек, флексибилен, тенок фит, лесен кардиган погоден за целогодишно носење, одржува удобен стил, е задолжителен за вашата гардероба. Модно Совпаѓање : Совршено одговара на секоја облека или фустан, со сорти на летни/пролетни бои кои лесно се совпаѓаат. Повод : Погоден За сите прилики, секојдневниот живот, канцеларијата, занимањето и забавата итн., создавање модерна и релаксирачка атмосфера. Нега на облека : машинско перење и миење раце се прифатливи/не сушете/пеглајте на ниска температура/не натопувајте и избелувајте . Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека боите што ги гледате на екранот се потполно исти со боите на производот. / Ве молиме проверете ја табелата со големини на нашата слика за да ја осигурате вашата нарачка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне