• Свеж
Жените Плус Големина Блузи Клиренс, Жени Мода Печатени Блуза Долги Ракави Блузи Дуксер Повик Качулка Попуст

Жените Плус Големина Блузи Клиренс, Жени Мода Печатени Блуза Долги Ракави Блузи Дуксер Повик Качулка Попуст

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Жени Мода Печатени Блуза Долги Ракави Блузи Дуксер Секојдневен Дуксеркарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни комплети,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Дуксер, пролетен секојдневен комплет .2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.3.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Пролет, Лето,Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : 100% Полиестерстил : Секојдневен, Сексислав должина : Долг Ракавкако да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 Женски Комплети ?●Мек Материјал● : овие женски врвови се еластични, меки и лесни. Обезбедете пријатно искуство со носење. Тоа е беспрекорно, така што нема повеќе непријатни жици или куки што можат да ја повредат вашата кожа. Зголемете го вашето искушение и чувство! Помагајќи ви да изгубите сантиметри од половината и стомакот за неколку секунди. Удобна и лесна ткаенина, мека и удобна за носење! Супер мека ткаенина, еластична, лесна и дише. ?●Претпочитан Подарок : Класичниот дизајн може добро да ги измени вратот и рацете, да направи да изгледате потенок и шармантен. Уникатниот стил на дизајн го прави совршен подарок за вашата мајка, баба, тетка, сестри, пријатели, сопруга и девојка. Нов тренд насока на жените паѓаат врвови. ?●Исклучителен Дизајн● : Едноставен и никогаш застарен стил. Совршен со фармерки, хеланки, шорцеви, јога панталони, секојдневни панталони, синџир на џемпери, шал, ѓердан, чизми, потпетици, јакна или палта и така натаму. Можете да се вратите на секојдневниот рутински стил со тоа што ќе го напикате со фармерки. ?●Применлива Сцена : Совршените женски врвови се одлични за работа, плажа, канцеларија, патување, одмор, одмор, забава, клуб, бар за состаноци, ноќен клуб, вечера, ноќно излегување, коктел, свадба, банкет, вечер, специјална пригода, можете да одговарате што сакате и да се појавите во секоја пригода за да го покажете вашето совршено тело. ?€Инструкции За нега : Рачно перење, максимум 42°C, висат суво, пеглање со ниска температура доколку е потребно. Не избелувајте. Немојте да се исушите. Ве молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате! Следете ја нашата табела за големина и измерете ги мерењата на бистата и половината. Ако сте заинтересирани, можете да го следите ЈУНАФТ, верувам дека тоа ќе ви донесе секакви изненадувања.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне