• Свеж
29hs Сет На Западниот Завртка Назад Кончо Сина Кристал Плоштад Блинг Каубојка

29hs Сет На Западниот Завртка Назад Кончо Сина Кристал Плоштад Блинг Каубојка

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Едноставен и Елегантен Дизајн : Квадратен стил со раб на јаже со лента За Рак на Дојка деликатна женска привлечност И Конхосите се обложени со големина 1,5 инчи што можете да ги декорирате на ремен, чанта или торба за да додадете некои различни чувства на вашите стари работи. Ова е исто така добар подарок за вашите пријатели, можете да користите декор заедно за да ја подобрите вашата врска.● Цврст Квалитет и Извонредна Изработка : Украсувањето на вашите додатоци ќе ви даде поинакво влијание, Финишот на Никел нека биде сјаен во толпата. Уживајте во забавата на рачно изработените узди конхос. Направете одличен подарок за пријателите и семејството на блинг кончо.● Едноставен За Употреба : Вистински западен изглед, одлична и многу популарна декорација на кожа, седла, тактика, капи, ремени,паричници, с и така натаму. Лесна апликација за појас чанти кристал флип апостолки флип апостолки седла узди халтери и повеќе. Направете одличен подарок за пријателите и семејството.● ИЗГЛЕД : занаетите на конхос се многу деликатни со јасна текстура. Целокупниот дизајн на завртката на кончо е стилски и убав. Завртките кончо се погодни за украсување кожни занаети. Прво, тој е полн со сјај и сјај и не е втор на пазарот. Квалитет на производот И Гаранција По продажбата : ако добиете оштетена стока или производите не се совпаѓаат со физичките предмети што ги очекувате. Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се направи замена или наплата на вашите пари, за да се обезбеди вашиот 100% задоволство и среќен шопинг искуство.Конхос / Токи направени исклучиво за ХИЛАСОН се полни со сјај и сјај и не се ништо на пазарот. хедстал убавината и издржливоста на кончо се надвор од споредба со кој било од неговите конкуренти, но сепак по многу прифатлива цена. Секоја кожа од конхос има завртка во задниот дел за лесно нанесување на ремени чанти со кристал флип апостолки седла узди заптивки. Хилсон нуди различни стилови На Цвет Кристал Конхос, обезбедување на различни избори за вас. Елегантниот и уникатен дизајн На Кожени конхо Ќе ви даде нов изглед. Покрај тоа, можете сами ДА НАПРАВИТЕ САМИ на која било кожа или ткаенина што ја сакате, како што се ремени, паричници итн. Сјајниот кристален конхос коњски такт ви помага да станете најблескавата личност во толпата. Следува вовед за тоа како да го користите : . 1. Изберете каде сакате да декорирате. 2. Направете дупка што треба да одговара на Вашите Конхос. 3. Ставете Конхос на дупката и затегнете ја со завртки на грбот. Ако имате какви било прашања во врска со овие кристални завртки назад кончо, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви одговориме. Ние сме ангажирани во обезбедувањето на најдоброто шопинг искуство. Нашите конхоси се произведуваат со голема грижа за неспоредливо ниво на квалитет за да се обезбеди Врвна Издржливост Сет Од 2 Западни Завртки Назад Кончо Блу Кристал Квадратни Блинг Каубојка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне