• Свеж
Сан Франциско 49ерс Антигва Почит Поло-Црно

Сан Франциско 49ерс Антигва Почит Поло-Црно

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Одење некаде каде што вашите редовни Маици од сан Франциско 49ерс нема да го исечат? Облечете го малку Со Оваа Почит Поло Од Антигва. Одлично за канцеларија или терен за голф, ова поло е совршена комбинација на класа и удобност за секое место. Додадете го ова во вашата колекција сан Франциско 49ерс денес. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Пустинската сува технологија ја отстранува влагата и ја намалува телесната температура. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Материјал : 100% Полиестер. Увезени. Бренд : Антигва. Антигва триаголник лепенка во десниот ракав. Плакета со три копчиња. Странични процепи. Само-ткаенина јака. Отворете ја манжетната. Везена графика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне