• Свеж
Женска Секојдневна Маица Со Долги Ракави Дами Широки Врвови На Вратот На Екипажот Блуза

Женска Секојдневна Маица Со Долги Ракави Дами Широки Врвови На Вратот На Екипажот Блуза

DEN 559.84

Од стока
Во продавницата

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница во ВОЗДУХОТ. Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите се наши пријатели. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!. Женски Долг Ракав Обична Маица Дами Печатење На Екипажот Вратот Блузи Плус Големина Широка Блуза. Информации за производот : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Жени, Дами, Женски. Стил : Секојдневен,Моден. Сезона : Пролет. Тип : Женски Блузи Со Долги Ракави,Секојдневна Широка Маица, Блуза На Вратот На Екипажот Со Долги Ракави. Деколте : Вратот На Екипажот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Цветни. Материјал : Мешавина Од Памук. Големина : S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XL. Боја : Црвена,Каки,Виолетова,Сива, Сина. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува . Прилики : Секојдневна Работа, Дневна, Канцеларија, Забава На Плажа, Клуб, Бар, Одмор, Одмор, Улична Облека, Домашна Облека, Плажа. Карактеристики : . 1.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење . 2.Многу кул за носење, Ново ти . 3.Специјалниот дизајн за печатење ве прави Посекси и попривлечни . 4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта! . 5.Повод : Најдобар Избор за Секојдневен, Канцеларија, Забава, Запознавање, Училиште, улична облека и Враќање Дома или секојдневен секојдневен изглед. 6.It одличен избор е да го спарите со слаби фармерки, панталони, хеланки, панталони. Совршен Избор За Подарок за Вашата Сопруга, Ќерка, Сестри или Пријатели Во Пролет/Лето/Fall/Зима. Забелешка : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. 1.Пакет : 1 х Женски Врвови2.Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистинската Точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). Големина шема . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (35.4") -Должина : (27.2"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (37") -Должина : (27,6"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (38.6") -Должина : (28"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (40.2") -Должина : (28,3"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (41.7") -Должина : (28,7"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Биста : (43.3") -Должина : (29.1"). Ознака големина 4 XL : Големина НА САД : (16) - - - - - Биста : (44.9") -Должина : (29,5"). Големина на ознака 5 XL : Големина НА САД : (18) - - - - - Биста : (46.5") -Должина : (29,9"). Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница. Висококвалитетен и сосема нов дизајн, целиот предмет има контурирано, идеално, женско вклопување. Посета на Нашата Продавница, ќе го најдете она што ви треба! Должина На Ракавот : Долг Ракав. Материјал : Мешавина Од Памук. Деколте : Вратот На Екипажот. Оддел : Жени. Уникатен Дизајн. Лабаво вклопување, погодно за различни прилики : Секојдневна,Канцелариска, Деловна,Основна,Дневна Облека. Спарете го со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка. Достапно во различни бои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне