• Свеж
Кардиган За Жени Жени Мода Жени Дами Топла Фау Крзнено Палто Јакна Зимска Цврста Надворешна Облека Со Врат

Кардиган За Жени Жени Мода Жени Дами Топла Фау Крзнено Палто Јакна Зимска Цврста Надворешна Облека Со Врат

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Женски Дами Топло Вештачко Крзнено Палто Јакна Зимска Цврста Надворешна Облека Со Врат. Карактеристики : . Изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни. Изберете го,покажете ја својата енергија. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот . Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Должина На Облека : Долго. Јака : V-вратот. Стил : Мода. Тип На Шема : Цврст. Повод : Секојдневно,Секојдневно, Забава. Пакетот вклучува : 1пц Женски Капут. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи. Големина.Usukeubustsleeveshoulderlengthlarge81238104cm/40.94"58cm/22.83 " 40cm/15.75"58cm/22.83" Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"Ракав : 58cm/22.83" Рамо : 40cm/15.75 "Должина : 58cm/22.83". . Носете удобни и секојдневни, пролетни, летни, есенски и зимски сезони надвор, различни бои и стилови, различни големини за избор. Класичен стил, едноставен и дарежлив дизајн, преку женскиот благороден и елегантен темперамент, но не и недостаток на истакнување на компетентната и задебелена страна. Удобна ткаенина, меко и нежно чувство, добро изработена, одлична еластичност. Мека и удобна текстура, апсорбирачка пот и дише. Погоден за секојдневно, запознавање, шопинг, канцеларија, плажа, одмор, забава, бар и така натаму. Стилска јакна за да ја покажете вашата елеганција. Ткаенината е удобна и покажува квалитет, лесна за носење. Еластичноста е погодна за сите типови на тело без силно чувство на стегање. Погоден за секојдневно, запознавање, шопинг, канцеларија, плажа, одмор, забава, бар итн.мека, удобна, дише, ви дава пријатно искуство за контакт. Погоден за носење во пролет, лето ,umn и зима. блузи денеска 2023 на денот денес фустани за жени 2023 женски модни женски врвови бикини комплети за жени комплети за вежбање за женски костуми за тело за жени женски летни врвови 2023 фустан долна облека жени обликувана облека за жени женска долна облека графички маици за жени врвови за вежбање за жени преголеми маици кошули за жени корсет блузи за жени денес концертни облеки за жени дводелни облека за жени дупка за жени женски резервоари врвови од цевки за женски костум за тело плус големина блузи за жени графички маици широки панталони за нозе за жени кои купуваат онлајн бели тенкови блузи за жени жан шорцеви од денес летни врвови за жени 2023 трендовски. кроп блузи за жени трендовска облека излегување блузи за жени деловна секојдневна облека за жени врвни кошули за обликување на цевки за жени блузи за жени 2023 летни облеки за жени 2023 трендовски врвни корсети врвни резервоари облека за одмор за жени летни блузи кошули со долги ракави за жени облека за наставници за жени облека за обликување на боди боди топ женски кошули концертни облеки за жени атлетски фустан маици за жени тренингот поставува тело костум панталони за жени капчиња врвот наставник кошули култура врвот хавајски кошули за жени надвор од рамо блузи за жени халтер блузи за жени женска облека подготвена облека блузи за жени облечени обични маици кошули за жени женски резервоари блузи летни блузи за жени тенкови блузи за жени бикини врвни резервоари за вежбање за жени за жени џемпери за жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне