• Свеж
Мармонт Хил Утринска Спокојство Од Морган Хартли Врамена Ѕидна Уметност, 30.00 1.50

Мармонт Хил Утринска Спокојство Од Морган Хартли Врамена Ѕидна Уметност, 30.00 1.50

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Утрово Врамената Ѕидна Уметност Со Спокојство е врвен квалитет На Печатење На Гикли На Архивска Хартија со висока резолуција од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил. Мармонт хил е колектив на уметници-предводен Од Парвез Таџ кој дејствува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на различни материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со љубов и грижа. Утринска Спокојство На Мармонт Хил Од Морган Хартли Врамена Ѕидна Уметност : . Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Уметнички дела Од Морган Хартли. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне