• Свеж
Екена Милворк 101 Долна Ширина 1 2 Горна Ширина 6H 1P Традиционален Пресек w Рамен Клуч

Екена Милворк 101 Долна Ширина 1 2 Горна Ширина 6H 1P Традиционален Пресек w Рамен Клуч

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Keystone додава 1 3/4"H на висината на вкрстената глава за вкупна висина од 7 3/4" Hr. r. Ремоделаторите, градителите и сопствениците на куќи кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавање на поголема привлечност за ограничување на надворешноста на домот, треба да размислат за вкрстени глави. Вкрстените глави се големи обвивки кои обично се поставуваат на врвот на прозорецот, вратата или големиот влез. Изработени од лесен, но издржлив полиуретан со висока густина, вкрстените глави се лесни за инсталирање за секој. Слободно изберете од неверојатен избор на големини и стил што ќе одговара на вашите потреби на проектот. Доаѓа фабрички подготвен и подготвен за сликање. Лесно инсталирајте го со целосно врзано лепило или клинци. Совршен за надворешни и внатрешни апликации. Составен од полиуретан со висока густина, што го прави издржлив, но лесен производ. Непропустливи за природни елементи. Прилагодете со клучни камења, пиластри и педименти за извонреден изглед.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне