• Свеж
Врата Акцент Градите Во Црно

Врата Акцент Градите Во Црно

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Овој кабинет во стилот на аптека добива шик ажурирање со закосени влошки за огледало што го привлекуваат окото и ја фаќаат светлината. Идеален за секое место каде што е потребен дополнителен талент и складирање, има две врати, а исто така и две фиоки на метални странични водичи. Карактеристики : финиш : Блекматеријал : цврста конструкција Од Тврдо Дрво вклучува 2 фиоки и 2 врати стил на кабинетот за врата со закосени влошки за огледало спецификации : Вкупни Димензии : 35" H x 35" W x 12" Dproduct Тежина : 59,4 lbs PRI Акцент На Градите Во Црно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне