• Свеж
Епски Стоматолошки Антикавитет Флуорид Паста За Заби - Нане 4. Оз Паста

Епски Стоматолошки Антикавитет Флуорид Паста За Заби - Нане 4. Оз Паста

DEN 144.00

Од стока
Во продавницата

Епска паста за заби ксилитол со флуор, нане е природно базирана паста за заби специјално дизајнирана за промовирање на целокупното орално здравје. Направена со природни состојки, оваа паста за заби е ослободена од неприродни и непотребни адитиви. Овој производ е без глутен и без шеќер. Секоја цевка од епска паста за заби ксилитол со флуор, нане тежи 4,9 мл.земја на потекло : соединети држави млечни производи бесплатно : даис без глутен : да без пченица : јесизе : 4,9 озпак од : 1 продажна единица : секој клучни зборови : бесплатно;глутен;здравје;природно;орално;шеќерна Епска Паста За Заби Од Нане-4,9 мл : 31% Ксилитол. Шуплината-Застрашувачка,. Без Глутен,. Без Шеќер,. Природно-Засладени,. Лизгави-Заби,. Свеж Здив,. Светло-н-Смајли,. Многу Цртички вид на паста за заби.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне