• Свеж
Џереми Камп - Одговорот-ЦД

Џереми Камп - Одговорот-ЦД

DEN 394.56

Од стока
Во продавницата

2017 ослободување Од Кристијан пејач/текстописец. Одговорот го содржи радио синглот "Збор На Животот," заедно со химните : "Мојот Бранител" и "Одговорот."Овој проект е храбра изјава дека одговорот на сѐ во животот е Исус. Џереми Камп-Одговорот-Цд Христијанин / Евангелие. Со повеќе напредни синглови и пет музички спотови што доведоа до објавувањето на албумот, Џереми ги носи слушателите на аудио и визуелно патување за да го најде одговорот во сопствениот живот - Исус. Издавачка Куќа : Спароу.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне