• Свеж
Хаски Облоги Х-чин Контура Серија 3-То Седиште Кат Лагер Црна Одговара 20-Форд Експедиција, 18-Линколн Навигатор Одговара изберете: - ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА XLT, - ФОРД ЕКСПЕДИ

Хаски Облоги Х-чин Контура Серија 3-То Седиште Кат Лагер Црна Одговара 20-Форд Експедиција, 18-Линколн Навигатор Одговара изберете:

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Контурата На Хаски Облоги Х-чин совршено одговара на контурите на вашиот камион или ТЕРЕНЕЦ и собира неуништлива сила со мека, удобна перница. Додај на тоа премиум изглед и нашите ексклузивни карактеристики и имаш лагер злато. Удри го, удри го, удри го. Можеш ли да го почувствуваш тоа? Нашиот патентиран Раб На Формата е подигнат гребен што се протега по џемот на вратата, заштитувајќи го вашиот камион или ТЕРЕНЕЦ од секаков вид неред. И со мекост и со сила, нашиот гумен материјал За Дурагрип беше дизајниран имајќи ја предвид удобноста. Нашиот Процес на Дизајнирање на Формата совршено ја формира секоја постава до деталните контури на вашето специфично возење. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : ТПЕ - Термопластичен Еластомер. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Стил : Едно Парче. Одговара Изберете : 2020-2022 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА XLT 2018-2019 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА ОГРАНИЧЕНА 2018-2022 ЛИНКОЛН НАВИГАТОР РЕЗЕРВА 2023 ЛИНКОЛН НАВИГАТОР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне