• Свеж
Настап на ерл НА618134ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

Настап на ерл НА618134ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Цврста елоксирана алуминиумска обвивка продира во алуминиум за отпорност на абење и корозија. Достапно за секоја водоводна ситуација и многу сопствени апликации. Обезбедува агресивен изглед. Трае двојно подолго од традиционалното елоксирано фитинг.Последно Двојно Подолго Од Традиционалниот Анодизиран Фитинг Навлегува Во Стипса. За Отпорност На Корозија Облогата Продира Во Алуминиум За Отпорност На Абењеобезбедува Агресивен Изглед За Вашиот Мотор-4 180 СТЕПЕНИ. ЦРНА АНОВАЛНА ЦЕВКА АД.Ексклузивно Црево За Заптивка Со Цврста Елоксирана Облога Завршува Со Перформансите На Ерл НА618134ЕРЛ Стегач За Прицврстување На Цревото Дополнителни Функции Заврши : Црна Елоксирана.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне