• Свеж
Канон ПИКСМА ГИ - Мастило Шише Инкџет-Жолта-Страници-2. фл оз-Секој

Канон ПИКСМА ГИ - Мастило Шише Инкџет-Жолта-Страници-2. фл оз-Секој

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Ги-290 замена на шишиња со жолто мастило За канонските мегатанк печатачи се исплатливи и лесно се додаваат во вашиот печатач. Работи Со канонски печатачи Г4200, Г3200, Г2200, Г1200, Г4210 Тип На Производ - Комплет За Полнење Мастило. Типичен Принос За Печатење-7000 Страници. Земја На Потекло - Јапонија. Рециклирани-Не. Собранието Е Потребно-Не. Компатибилност-Канон Пиксма Мегатанк Печатачи : Г4200 Безжичен Г3200 Безжичен Г1200 Г2200. Производител-Канон, Ад. Печати Боја-Жолта. Технологија За Печатење-Инк-Џет. Производителот Дел Број-GI290 Y. Производителот Веб Адреса-http : // . Зелен Индикатор-Ј.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне