• Свеж
Долфин Грди Девојки Печати 1-Парче Во Сурфање Нагоре, Големина 14

Долфин Грди Девојки Печати 1-Парче Во Сурфање Нагоре, Големина 14

DEN 447.84

Од стока
Во продавницата

Овој долфин грди девојки едноделен сурфање Акварел со цветен принт костим за капење е совршена мешавина на мода и функција. Плус, издржливата ткаенина за мешавина од полиестер-спандекс нуди извонредно задржување на бојата и обликот. Совршен рекреативен костим за капење за девојки од сите типови на тело со убав акварел печатење со потпис бонбони лента врзување атлетско вклопување за обука на пливачи за нивниот следен натпревар, мешавина Од полиестерски спандекс за ласкаво и удобно вклопување, Целосно наредено во светла, контрастна боја, Обезбедува целосна покриеност со вкрстен грб.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне