• Свеж
&G Алатка Помош - Брза Промена Длето Задржувач

&G Алатка Помош - Брза Промена Длето Задржувач

DEN 1658.24

Од стока
Во продавницата

S&G Помош Алатка 94400 - Брза Промена Длето Задржувач S&G АЛАТКА ПОМОШ КОРП. има за повеќе од 40 години снабдува автомобилската, тешки, електроника, земјоделството, морски и сродни индустрии со широк спектар на општи алатки, опрема и механика' помагала. Нашите производи се иновативни и произведени според професионални стандарди за квалитет. Клучни Карактеристики : Безбедно држи .401 " Паркер шенк длета. Одговара на најпопуларните воздушни чекани (за IR 121, 132 и 772, користете Мачка. Број 94450). Безбеден за употреба, брз за менување длета-само повлечете ја јаката назад за да инсталирате или отстраните длета.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне