• Свеж
Лизбет Кордонет Памучна Големина 20-Виолетова Пресврт, Пк 5, Практични Раце

Лизбет Кордонет Памучна Големина 20-Виолетова Пресврт, Пк 5, Практични Раце

DEN 143.84

Од стока
Во продавницата

ПРАКТИЧНИ РАЦЕ - Лизбет Кабел. Совршен за Тетовирање, Плетење и Хеклање оваа 100% памучна нишка е висококвалитетен кордонет со шест врвки, рачно обоен, мерцеризиран, испеан со гас и има извонредно тело што ја држи својата форма. Големина 20, 210иди/192м (0,9 мл/25гр). Увезени. ПРАКТИЧНИ РАЦЕ - Лизбет Кабел. Големина 20, 210иди/192м (0,9 мл/25гр). Увезени. неодредено.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне