• Свеж
Халмарк Хари Потер Мародер мапа

Халмарк Хари Потер Мародер мапа

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Гордо објавете ги вашите палави тенденции заедно со вашиот фандом на Хари Потер со овој украс За Новогодишна елка. Декорацијата на Мапата На Мародер ги содржи мапата и стапчето, со иконскиот цитат што ја активираше паметната алатка за вештерки и волшебници На Школата За Вештерство и Волшебство во Хогвортс. Орнаментите со белези се одличен начин за одбележување на хоби, животни настани и индивидуални интереси во забавата, спортот и многу повеќе. Секој празничен и колекционерски украс е совршен за споделување со семејството и пријателите. Гордо објавете ги вашите немирни тенденции Со Божиќниот украс На Оваа Мародерска Карта. Декорацијата На Хари Потер ја содржи мапата, стапчето и иконскиот цитат што ја активирал алатката на волшебникот. Одлична идеја За божиќен подарок за љубителите на книгите И филмовите На Хари Потер и Школата За Вештерство и Волшебство во хогвортс. Смола украс карактеристики закачалка прилог. Вклучува : еден Белег новогодишна елка украс. Големина Прибл. : 2.4 х 3.48 х 0.44. Големина Украс Прибл. : 2.4 х 3.48 х 0.44.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне