• Свеж
Четири Сезони КЛИМА Вентилатор Мотор П Н: Одговара изберете: 2009 - ТОЈОТА КОРОЛА, 2010-ТОЈОТА ПРИУС

Четири Сезони КЛИМА Вентилатор Мотор П Н: Одговара изберете: 2009 - ТОЈОТА КОРОЛА, 2010-ТОЈОТА ПРИУС

DEN 1743.68

Од стока
Во продавницата

Четири Сезони КЛИМАТИЗАЦИЈА Вентилатор Мотор П/Н : 75839 Производ Одговара : Директно Вклопување. Продадена Количина : Продадена Поединечно. Препорачана Употреба : Ое Замена. Одговара Изберете : 2009-2016,2019 ТОЈОТА КОРОЛА 2017-2018 ТОЈОТА КОРОЛА 4 Цил 1.8 Л 2010-2018 ТОЈОТА ПРИУС 2016-2018 ТОЈОТА РАВ4 ЛЕ 2006-2012 ТОЈОТА РАВ4 2013-2015 ТОЈОТА РАВ4 КСЛЕ 2012-2017 тојота приус в 2017-2018 ТОЈОТА ПРИУС ПРЕМИЕР 2017-2018 ТОЈОТА КОРОЛА ЈАС 2016 ТОЈОТА ПОТОМСТВО ЈАС 2012-2015 ТОЈОТА ПРИУС ПРИКЛУЧОК И ПОВЕЌЕ-ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне