• Свеж
Gildенски женски ознаки бесплатни премиум памучни гаќички за хипстер, 3 пакувања

Gildенски женски ознаки бесплатни премиум памучни гаќички за хипстер, 3 пакувања

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Барате гаќичка што може да биде во чекор со вашиот зафатен распоред? Не гледајте подалеку од гаќичките на Гилдан дами. Тие се конструирани со нов помек памук што се врти. Оваа премиум памук и бесплатна конструкција ви даваат природно вклопување за целодневен удобност. Гилдан дами хипстери, 3-пакет : хипстер. Пакет од 3. Избрани бои. Премиум удобност од памук. Природно вклопување за целодневна удобност. Означете бесплатно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне