• Свеж
Вашиот Следен Печат Исчисти Марки 4 Х6 - Слатки Празнични Честитки, Пк 1

Вашиот Следен Печат Исчисти Марки 4 Х6 - Слатки Празнични Честитки, Пк 1

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Вашиот Следен Печат Исчисти марки 4х6 - Слатки Празнични Честитки Вашиот Следен Печат Јасни Марки се кристално јасни марки направени од висококвалитетен фотополимер. Тие имаат микроскопски порозна површина што дава супериорен пренос на мастило со сите видови мастило! Подготвен за употреба со било кој јасен блок (продаден одделно). Содржи четиринаесет јасни марки на еден лист за поддршка од 6х4 инчи. Дизајн : Слатки Празнични Честитки. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне