• Свеж
Класа Приколка Кука Со Монтирање На Топката

Класа Приколка Кука Со Монтирање На Топката

DEN 687.20

Од стока
Во продавницата

Класа 2 Приколка Кука Со Топката Планината Класа 2 Приколка Кука Со Топката планината. Направено со дизајн специфичен за возилото за прилагодено вклопување. Тестиран за безбедност во согласност со SAE J684. Прецизно заварени за супериорна јачина и вклопување. Заштитен со издржлив висок сјаен црн капут во прав. Ко-излечен во течна обвивка Од бондерит отпорна на ' рѓа. Зајакнат со фрлена, заварена, беспрекорна јака. Опремен со приемник со отворен грб за лесно чистење. 1 1/4" х 1 1/4" монтирање на топката има дупка од 3/4" за прифаќање на стеблото на топката на приколката. Монтирањето на топката во стар стил може да се преврти за да се обезбеди пад или пораст. Поддржан од ограничена доживотна гаранција. Произведено во САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне