• Свеж
Дикси Ултра Хартија Вечера Чинии, 10

Дикси Ултра Хартија Вечера Чинии, 10

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Овие Ултра Хартиени Плочи Dixie® се идеални за внатрешна и надворешна употреба. Тие имаат дијаметар од 10-1/6" и вдлабнат ентериер што ја одржува храната безбедна. Овие плочи за еднократна употреба без БПА содржат пет слоја за подобрена јачина и се отпорни на сечење и отпорни на натопување. Тие се исто така безбедни за употреба во микробранова печка што ви овозможува да ги загреете остатоците и може да собере до 2 килограми храна. Тие се погодни за скари во дворот, забави, излети и секојдневна употреба. Dixie® Ултра чинии и чинии ќе се справат со тешки, неуредни оброци, за да можете да се фокусирате на добар разговор, а не на садовите. Побарајте Ултра чинии Dixie® и Ултра Моменти На Dixie® забавни чинии. Овие Ултра Хартиени Плочи Dixie® се достапни во погодно пакување со 125 броеви. Овие Ултра Хартиени Плочи Dixie® се идеални за внатрешна и надворешна употреба. Тие имаат дијаметар од 10-1/6" и вдлабнат ентериер што ја одржува храната безбедна. Овие плочи за еднократна употреба без БПА содржат пет слоја за подобрена јачина и се отпорни на сечење и отпорни на натопување. Тие се исто така безбедни за употреба во микробранова печка што ви овозможува да ги загреете остатоците и може да собере до 2 килограми храна. Тие се погодни за скари во дворот, забави, излети и секојдневна употреба. Dixie® Ултра чинии и чинии ќе се справат со тешки, неуредни оброци, за да можете да се фокусирате на добар разговор, а не на садовите. Побарајте Ултра чинии Dixie® и Ултра Моменти На Dixie® забавни чинии. Овие Ултра Хартиени Плочи Dixie® се достапни во погодно пакување со 125 броеви. 125 плочи по пакување. 10-1/6" големина хартија плочи. Микробранова Печка, Отпорна На Сечење. Впие Доказ Штит. 5 слоеви на додадена јачина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне