• Свеж
Хадсон Бебе Дете Девојка Памучен Фустан И Кардиган Сет, Пастелно Море, 12 Месеци

Хадсон Бебе Дете Девојка Памучен Фустан И Кардиган Сет, Пастелно Море, 12 Месеци

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Хадсон бебешки фустан и комплет кардиган е најслатката модна облека за вашето бебе и мало девојче. И фустанот и кардиганот се направени од супер мек 100% памук за блокирање. Нашиот фустан ќе го задржи вашето мало чувство слободно и ладно додека кардиганот нуди долги ракави за дополнителна топлина кога е потребно. Нашиот кардиган доаѓа со предвремено затворање за лесно вклучување и исклучување. Сетот вклучува фустан и кардиган. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне