• Свеж
Флеш Мебел Каи Комерцијални Одделение 30 Црн Метал Без Грб Затворен - Надворешен Столб Со Црна Поли Смола Дрвено Седиште

Флеш Мебел Каи Комерцијални Одделение 30 Црн Метал Без Грб Затворен - Надворешен Столб Со Црна Поли Смола Дрвено Седиште

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Надградете ги седиштата во вашиот ресторан, ресторан или дом со оваа шарена столица за барови што може да се реди, која може да се пофали со седиште со поли смола за сите временски услови. Оваа столица за заштеда на простор е наредена што ја прави одлична за складирање и има без грб, лесен дизајн кој овозможува лесно движење од внатрешните области до дворот или тротоарот за да уживате во убавото време. Рамка обложена со прав, галванизирана челична рамка со вкрстена потпора под седиштето додава дополнителна стабилност, држи до 500 килограми. статичка тежина и карактеристики пластични капачиња кои спречуваат гребење на финишот кога се наредени. Овие столици за јадење може да бидат наредени од 4-8 столови високи за складирање, а нозете имаат заштитни подни лизгалки кои спречуваат оштетување на подот. Полистиренските седишта брзо се прицврстуваат на претходно склопениот стол и чистењето е брзо и лесно со вода и неутрален детергент. Флеш Мебел Каи Комерцијални Одделение 30 " Високо Назад Црн Метал Затворен - Отворен Барстол Со Црна Поли Смола Дрво седиште. Модерна Комерцијална Столица Без Грб со Седиште од Поли Смола. Црна Галванизирана Челична Рамка. Црното Полистиренско Седиште Нема Да Изгние, Чип или Кора. Дизајн Без Грб Што Заштедува Простор. Подно Седиште Вкрстено Заградување и Интегриран Потпирач за Нозе. Држи до 500 КИЛОГРАМИ. Статичка Тежина. Избришете Ја Со Вода и Неутрален Детергент. Седиштето Се Прицврстува На Претходно Склопениот Стол За Неколку Минути. Дизајниран за Внатрешна и Надворешна Употреба. Мерења НА ПРОИЗВОДОТ : Големина На Стол : 16 "W x 16" D x 30 "H; Големина На Седиштето : 12 "W x 12"d x 30"H Поли Смола Големина На Седиштето : 12"W x 12" d x .75"Х.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне