• Свеж
HearthPro Шефилд Медиа Конзола Во Дрифтвуд-СП6592-ОМ

HearthPro Шефилд Медиа Конзола Во Дрифтвуд-СП6592-ОМ

DEN 4639.68

Од стока
Во продавницата

Медиумската конзола Шефилд обезбедува идеален индустриски модерен изглед за вашата семејна соба или дувло. Овој инспириран дизајн има отворен концепт со мешана метална и дрвена конструкција. Четири странични полици ја држат вашата електроника, медиумска опрема и додатоци. Шефилд е способен да држи Телевизори со рамен екран со големина до 65 Инчи, што го олеснува создавањето на совршено домашно кино. Отворен концепт, индустриски инспириран дизајн. Доволно полици за медиуми и декоративно складирање. Сместува Телевизори до 65" и 90 килограми. Лесно за составување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне