• Свеж
Свеј Бар Черупка Комплет Одговара изберете: 2010-КАДИЛАК КТС ЛУКСУЗНИ КОЛЕКЦИЈА, КАДИЛАК КТС

Свеј Бар Черупка Комплет Одговара изберете: 2010-КАДИЛАК КТС ЛУКСУЗНИ КОЛЕКЦИЈА, КАДИЛАК КТС

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Моог Вратоврска Прачка Крај, моог вратоврска прачка завршува се дизајнирани токму за потребите на секоја апликација. Изработени се од силен фалсификуван челик SAE 1040 16 Mn Cr5 за максимална јачина и издржливост. Производите За Решавање Проблеми НА МОГ вклучуваат докажан дизајн и инженерски карактеристики за да се обезбеди како ново управување, леснотија на инсталација и подолг век на траење. МООГ е најпосакувана марка на делови за управување и суспензија на професионални техничари и Шефови на Екипажот наскар. Мог Свеј Бар Черупка Комплет сплит дизајн овозможува полесна инсталација. Замената може да ја намали бучавата од предниот дел. Враќа како-ново управување и ракување. Чаурите се дизајнирани да обезбедат долг животен век и сигурност. Вклучува докажан дизајн и инженерски карактеристики. Внатрешниот ракав е обложен со фосфат за заштита од корозија. Дизајниран да обезбеди долг животен век и сигурност. Еластомерните соединенија не користат никакви гумени полнила за заземјување. Лепилото за врзување на високо ниво се користи за издржливост. Чаури се собрани со соодветна претходна компресија за да се обезбедат крајните перформанси. Инсталирајте делови ОД МОГ, брендот што го претпочитаат професионалните техничари и шефовите на Екипажот наскар. Одговара Изберете : 2010-2014 КАДИЛАК КТС ЛУКСУЗНА КОЛЕКЦИЈА 2009 КАДИЛАК КТС и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне