• Свеж
Терека Двојна Завеса Прачка 1 Од-Црно

Терека Двојна Завеса Прачка 1 Од-Црно

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Украсете го третманот на вашиот прозорец со оваа безвременска шипка со двојна завеса од 1 инчи за да додадете софистициран изглед во вашиот декор. Појавување на единечни прачки и странични прачки се достапни и се продаваат одделно.Димензии : 65 L x 4 W x 4 H Вклучува еден 1 во. прилагодлива двојна прачка, 3 загради и хардвер за монтирање. Прачка проекција : 6.75 во. предна прачка до ѕид, 3.75 во. задна прачка до ѕид. Челик прачка и смола финалето. Дијаметар на прачка : предна прачка 1", задна прачка 13/16". Завршно мерење : 3-1/2 "W x 2-1/2" H x 2-1/2 " D. должина На Прачка : 66-120 инчи. Боја : Црна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне