• Свеж
Кајзеркрафт Збор Умри, Убава Меморија, 1.5 4

Кајзеркрафт Збор Умри, Убава Меморија, 1.5 4

DEN 6239.84

Од стока
Во продавницата

Овие челични матрици ќе пресечат картон, тенка иверица, филц, ацетат, лепливо платно за грб, шкурка, пена и многу повеќе! Kaisercraft Word Die, Убава Меморија, 1,5 "x 4" : Работи со практично секоја машина за сечење што ќе собере нафора-тенки умира и сигурно ќе стане суштинска состојка во вашиот процес на изработка на хартија. Овој пакет содржи Убава Меморија : еден 1-1/2" х 4" умре. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне