• Свеж
Полка Точка Салфетка Бело Сребро Металик

Полка Точка Салфетка Бело Сребро Металик

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

DII 100% Памук 18x18 " Салфетките Со Точки се совршени салфетки за вашиот следен одмор, забава, вечера или настан. Координирајте се со други соодветни шеми за поставување и тркачи на маса за целосен изглед. Ова го прави едноставно да се создаде совршено координирана поставка на масата. Заедно тие прават совршен комплет за облекување на вашата маса за секакви прилики, од обични бифе до свечени вечери. За да го минимизирате намалувањето, следете ги упатствата за нега. Задебелени Салфетки со Точки со димензии 18х18". Овие не се реверзибилни. 100% памук, машина за перење, нежен циклус, падне сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Малите акценти како нашите салфетки обезбедуваат суптилно и софистицирано влијание на вашиот дисплеј за јадење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне