• Свеж
Минимобил Оди & Работа Возила, 4-1 4

Минимобил Оди & Работа Возила, 4-1 4

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Одличен ресурс за настава за стимулирање на учењето поврзано со физичката и социјалната средина. Изработена од флексибилна, издржлива пластика со неотстранливи безбедносни тркала. Контејнери за повеќекратна употреба. Сите со тивки тркала. Ова е збир од десет светло обоени и различни типови возила. Тие вклучуваат 1 формула, 1 автомобил, 1 пикап, 1 трактор, 1 полициски автомобил, 1 депонија, 1 спасување, 1 копач, 1 брза помош и 1 противпожарно возило. Тркалата се темни и меки. Изработени од силна и еластична пластика. Темни и тивки тркала. Вклучува формула автомобил, пикап, трактор и автомобил. На возраст од 18 месеци и повеќе. Модел : MLE27487. Марка : Миниленд Едукативни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне