• Свеж
Плови за клучеви од пена, светло сина боја со добри вибрации мантра

Плови за клучеви од пена, светло сина боја со добри вибрации мантра

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Овој клуч за пена е одличен за пловење, плажа и други летни активности во близина на водата. Во случај да ги испуштите клучевите во вода, пената ќе им помогне да ги задржите во живот! Лебдечкото прицврстување е достапно во неколку светли, многу видливи бои и е отпечатено со разни забавни и значајни мантри. Светло сино приврзок печатен со мантра „добри вибрации“. Лебди во вода.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне