• Свеж
Сет на листови со листови на листови на листови од листови, јоргован, полн

Сет на листови со листови на листови на листови од листови, јоргован, полн

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Убава сенка на виолетова го украсува сетот „Лејди Пепел“ Петит Камил, кој ја разгледува бесмислената бела цветна шема што ја осветлува вашата колекција за постелнина. Додавање романтичен допир се женските важничени што се наоѓаат на рамниот лист на сетот и перницата (ите). Со Лејди Пепел, животот е свежо исечен букет забавни и свежи отпечатоци. Етикетата е инспирирана од гроздобер стил со модерен пресврт и ја искажува разиграната страна во сите. Ставајќи лесен допир на скоро секоја спална соба, комплетот на листовите на Lady Peperell Petite Camille вклучува вграден лист во кој се наоѓа еластична еластична, обезбедувајќи привлечна и безбедна вклопување на вашиот душек. Сетот е направен од 100% памук, така што без напор ќе се олесните во добар ноќен сон опкружен со мекост и се гушка во удобност. Комплетот на листовите од листовите на Lady Pepperell Petite е дизајниран да биде лесна грижа, така што е безбеден за перење и машина за миење и фен. Комплетите близнаци и близнаци XL доаѓаат со еден стандарден перница. Направено од 100% памук за мекост и удобност. Опремениот лист се карактеризира со сеопфатна еластична за да обезбеди принуден и безбеден вклоп на вашиот душек. Машина за перење и сушење безбеден. Мерења на близнаци : рамен лист : 66 "" W x 96 "" L; Вметнат лист : 39 "" W x 75 "" L; Џеб; 13 "" H одговара на душеците до 16 "" длабоко; Перница : 20 "" W x 30 "" l. Мерења на Twin XL сет : рамен лист : 66 "" W x 101 "" L; Вметнат лист : 39 "" W x 80 "" L; Џеб; 13 "" H одговара на душеците до 16 "" длабоко; Перница : 20 "" W x 30 "" l. Мерења со целосен сет : рамен лист : 81 "" W x 96 "" L; Вметнат лист : 54 "" W x 75 "" L; Џеб; 13 "" H одговара на душеците до 16 "" длабоко; Перници : 20 "" w x 30 "" l. Мерења на кралицата на кралицата : рамен лист : 90 "" w x102 "" l; Вметнат лист : 60 "" W x 80 "" L; Џеб; 13 "" H одговара на душеците до 16 "" длабоко; Перници : 20 "" w x 30 "" l. Мерења на King Set : рамен лист : 108 "" w x 102 "" l; Вметнат лист : 78 "" W x 80 "" L; Џеб; 13 "" H одговара на душеците до 16 "" длабоко; Перници : 20 "" W x 40 "" l.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне