• Свеж
Гајба со цврсти челични кучиња

Гајба со цврсти челични кучиња

DEN 1919.84

Од стока
Во продавницата

Гајба за кучиња Petsworld е совршена алатка за обука на куќи за вашиот крзнен пријател или едноставно обезбедување на засолниште во вашиот зафатен дом. Не е потребно склопување, лесно се склопува рамно за складирање или транспорт. Вклучува издржлива, отстранлива полипропиленска тава за лесно чистење и делител на панел за прилагодување на големината на гајба како што расте вашето домашно милениче. Металниот гајба за преклопување на метални кучиња Petsworld нуди посебни влезови и систем за заклучување со 5 локација за побезбедна и поудобна одгледувачница. Посебните влезови од двете страни на гајба нудат лесен пристап и го поедноставуваат поставувањето на вратата од гајба. Гајба е обложена со црна завршница на е-палто отпорен на 'рѓа за долготрајна сила. Гајба лесно може да се склопува на приближно два инчи за лесно складирање и транспорт. Crate Petsworld Crate доаѓа со делителски панел што може лесно да се прилагоди за домашни миленици додека растат. Отстранливата полипропиленска тава овозможува едноставно и лесно чистење. Трајно : Изработено од цврст цврст челик, жица со висока јачина на затегнување и црна електро-палто за завршување : има удобен дизајн за заштеда на простор, дозволувајќи му да се чува практично каде било каде што не се во употреба, не се потребни алатки : разноврсен дизајн дозволува за тоа Екстремно лесно поставување. Плус, супер едноставно е да се разделите, преклопите и да се чуваат лесно да се чистат : гајба за кучиња за патувања доаѓа со отстранлива пластична тава со полипропилен за брзо и едноставно чистење дизајнирано со безбедност во умот : заоблените агли и безбедна врата обезбедуваат преносен гајба за кучиња е без прицврстување за удобноста и безбедноста на миленичето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне