• Свеж
Студио Wynwood Printed Animal & Insects Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Animal & Insects Canvas Art Print

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Michaela nessim - инсекти од Dream на Dramonfly - сина, розова Михаела Несим - сон на змеј, е вешто изработено земја/куќа за уметност од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема на инсекти за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне