• Свеж
Tuck & von Lazaro го подели подигањето на глуждот на пети

Tuck & von Lazaro го подели подигањето на глуждот на пети

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Неподобна удобност го дефинира овој работен багажник со својата 6 мм удобна пена ™ нога и флексибилен мотор-пети, Лазаро. Оваа силуета висока на глуждот од Tuck & von е наменета да настапи со оригинални кожни надградби умно детално опишано со контрастн акцент на камчиња. Цврсто затворање на чипка со метални очни капаци обезбедува необично затворање, а текстуралната надворешна плоча на Ева го завршува дизајнот. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 6 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : Кожа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал за надворешни работи : Ева (етилен винил ацетат). Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне