• Свеж
Alivia Ford Women'sенски плус големина памук со двојно квадрат џеб краток

Alivia Ford Women'sенски плус големина памук со двојно квадрат џеб краток

DEN 229.12

Од стока
Во продавницата

Дизајнирани со вашите кривини на ум, овие шорцеви Twill Bermuda од Alivia Ford се ласкав додаток на вашата гардероба. Направени со удобна мешавина од памук, овие џебни шорцеви имаат малку истегнување што лесно се движат со вас во текот на денот. Моделот е 5'11 "и носи големина 16. Затворање на копчето со поштенски мува. Квадратни џебови. 98% памук/2% спандекс. Машината што се мие. Увезено. Твил квадратен џеб Бермуда краток за плус големина жени од Аливија Форд.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне