• Свеж
Велнес јадро природно жито храна без суво кучиња, мала раса здрава тежина, торба од 4 фунти

Велнес јадро природно жито храна без суво кучиња, мала раса здрава тежина, торба од 4 фунти

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Времето за јадење е повеќе од сад со храна. Тоа е основа за долг и здрав живот. Рецептите за велнес јадро се смислено направени и научно докажани за поддршка на петте знаци на благосостојба. Секој рецепт е богат со протеини и користи висококвалитетни состојки за поддршка на здравјето на целото тело, така што вие и вашето куче ќе можат заедно да споделат цел живот на благосостојба. Напредна природна исхрана за да се поттикне најдобриот живот на вашето куче : Премиум протеини стручно избалансиран со супер храна богати со хранливи материи за целосна и избалансирана храна за кучиња, со загарантирани нивоа на сите хранливи материи што треба да напредува на вашето мало куче. Солени кучиња за храна Loveубов - Велнес јадрото е достапно во рецепти без жито и жито, како и со ограничени диети со состојки за кучиња со сензибилитети на храна. Здравје на целото тело - Поддржано од омега масни киселини, антиоксиданти, глукозамин, пробиотици и таурин за здраво срце. користејќи ги само најдобрите глобално извори состојки. Мала раса без зрна храна за возрасни суво кучиња : Премиум протеин од одговорно извори мисирка е стручно избалансиран со супер храна богати со хранливи материи за целосна и избалансирана храна за кучиња, со оптимално ниво на маснотии и калории на вашето куче му треба за здрава телесна тежина . Формула за здрава тежина : Формула за здрава тежина : Формула за здрава тежина : Помала големина на кибрит, намалена диета со калории со вкусни високо квалитетни протеини за задоволување на гладот ​​и одржување на здрава тежина . Поддржува рецепти за дигестивно здравје направени со здрави, не-ГМО состојки избрани за нивните нутритивни придобивки . Достапни големини на производи : 4 фунти торба, 12 Торба со фунти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне