• Свеж
Современи моменти од Гербер Бебе и Девојче за дете џемпер quакард и панталони со широки нозе, сет со 2 парчиња, 12м-5Т

Современи моменти од Гербер Бебе и Девојче за дете џемпер quакард и панталони со широки нозе, сет со 2 парчиња, 12м-5Т

DEN 463.68

Од стока
Во продавницата

Современите моменти на девојчињата Gerber Baby и Toddler Jacquard Jumper со панталони што одговараат е совршен начин да ги издигнете вашите малечки гардероба за есен и зима. Дизајниран да биде нежен на чувствителна кожа, оваа облека со теми од природа е направена од 100% мек памук. Главна поладна месеци, овој џемпер на пуловер и панталони за влечење го прави изборот на облека и да се облече едноставно. Совршено за сезонски фотосесии или дури и трчање секојдневни работи, има многу да се сака со оваа облека! Нашите најважни работи се независно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, така што не треба да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Овој пакет вклучува еден кафеав џемпер со панталони што одговараат. Современи моменти од Гербер Бебе лабаво фитинг и лесен за слој; Малку разгорени нозе на пантолони ;.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне