• Свеж
Време и време женски карирани шари

Време и време женски карирани шари

DEN 440.00

Од стока
Во продавницата

Чекор во сезоната со ова време и Tru Claid Shacket. Ова разноврсно парче, крст помеѓу јакна и кошула, без напор слоеви над вашата омилена мета или врв и парови со вашите омилени фармерки за да завршите класичен, секојдневен изглед. Совршено за меѓусебните денови, оваа карирана шема за шема лесно станува дел од вашата есенска гардероба. Материјал : 65% полиестер/27% акрилик/5% вискоза/3% волна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Тежина : лесна. Јака : шири јака. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : капка рамо; Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови на градите со копче. Карактеристики : полите на кошули; Сеопфатна шема на карирана шема. Копчето за женското копче карираше Шакет од време и Тру.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне