• Свеж
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Подгответе се во удобност и доверба со Едели од страна на Бринли Ко. Овој чизми со широкопојасен телес е сигурно дека ќе стане одење со меки вегански кожни надградби и лесен влез на патент. Исто така, се одликува со мала пета за суптилен лифт и удобна пена од 4 мм TRU ™ подножје за целодневно носење. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 11 инчи. Обем на теле : 13 инчи. Врвен обем : 13 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Поштенски потпетици. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне