• Свеж
Универзална дама за спојници на спојката на спојката одговара на iPhone 13, iPhone 12, iPhone Pro, iPhone X, XR, iPhone 8

Универзална дама за спојници на спојката на спојката одговара на iPhone 13, iPhone 12, iPhone Pro, iPhone X, XR, iPhone 8

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Универзална дама за спојување на паричникот на спојката одговара на i Phone 11 Pro, i Phone X, XR, i Phone 8 Колективно толкување на разноврсен паричник кој е организиран и способен за непречено транзиција на крајните употреби. Случајот е мек на допир и ја комбинира функцијата со удобен дизајн. Изработено е од веганска кожа е едноставна за одржување и отпорни на временски услови. Надворешноста активно ги одвраќа течностите без да апсорбира ниту една капка, додека внатрешноста создава монистра со вода со минимална апсорпција што ќе се испушти. Нашата текстурирана веганска кожа беше избрана за своето сензорно искуство и неговата почит кон животот на животните. Надворешноста има минималистички ФА Аде, создавајќи елегантен фронт и има метални детали и врвно шиење. Задната страна има проширен џеб за поштенски производи за тенок предмети како монети или заоблени предмети како кармин. Внатре е организаторот на паричникот. Нагласено овде е универзален телефонски оддел со прилагодено вклопување дизајн. Секоја страна од телефонскиот оддел е различна за да се овозможи пристап до различни пристаништа и покрај нивните позиции на различни модели на телефон. Димензијата на телефонскиот оддел е 6.03 x 3,75 x 1. одговара на i Phone13, i Phone 13 Pro, i Phone 12, i Phone 12 Pro, i Phone 11 Pro, i Phone 11, i Phone X, i Phone XR, i Phone 8, i Phone 7. Тоа не одговара на i Phone 11 Pro Max, i Phone XR Max и i Phone 8 Plus. Покрај овој телефонски оддел се наоѓаат три слотови за картички, еден поголем џеб за лизгање и еден чист слот за лична карта. 'Рбетот има метална клуч за приложување и одвојување на лентата за зглобот на ланецот и придружниот амблем на Ленка. Димензија на спојката : 6,1 x 3,82 x 1,1 инчи. Доаѓа со кутија за подароци. Идеално за подароци за празници. Конструиран со трајни, долготрајни еко -пријателски кожен хром патент и патент. Слотови за визит -картички, лични карти, кредитни картички итн. Три слотови за картички, еден поголем џеб за лизгање и еден чист слот за лична карта. Димензии на одделот за мобилни телефони. Одговара на i Phone 13, i Phone 12, i Phone 13 Pro, i Phone 12 Pro, i Phone 11 Pro, i Phone 11, i Phone XR, i Phone X, i Phone XS, i Phone 7, i Phone 8 . не одговара на i Phone 11 Pro Max, i Phone XS Max, i Phone 8plus. Пакување кутија за подароци. Идеално за подарок за одмор. Димензија на спојката : 6,1 x 3,82 x 1,1 инчи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне