• Свеж
Главни рамка за рустикална кафеава таблета

Главни рамка за рустикална кафеава таблета

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Лесно прилагодете го вашиот дом или канцелариски простор со убавината и преодниот стил на главните мрежи Rustic 8x10 Tabletop Picture Picture, кафеава. Оваа стилска рамка има рустикална кафеава завршница со декоративна врежана шема. Тоа е одличен начин да ги фатите моментите на убави времиња со пријателите, семејството, миленичињата и сеќавањата за одмор. Секоја рамка вклучува стакло за дополнителна заштита на вашите фотографии. Рамката исто така има сè што ви треба за да ги прикажете вашите фотографии, вклучително и затегнување за приказ на таблети и закачени wallидови за прикажување на wallидот за приказ на wallидови. Дајте ја оваа прекрасна рамка како персонализиран подарок за време на празниците, за родендени, годишнини, свадби, домаќинство и многу повеќе. Рустикална кафеава рамка за слики има една фотографија од 8 "x 10". Направено од пластика со прекрасни врежани детали. Декоративна рамка за таблети ". Вклучува стакло за да ја заштитите вашата фотографија. Вклучува исежница за приказ на таблети и закачени wallидни закачалки за приказ на wallидови. Се прикажува хоризонтално или вертикално.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне